Omadused

Värvid / Viimistlusvõimalused:

Vastupidav kriimustuskindel pinnakate
• UV-kindlus, kõrgläige ja värvi säilimine
• Läbipaistev, kõrgläikega lakk mis tahes pinnale
• Kasutatakse epoksü- ja polüuretaankatete asemel
• Soovi korral võimalik lisada libisemisvastane viimistlus
• Professionaalne teostus

Põrandakatte värvid:

ASPART-X™ on saadaval järgmistes toonides: ühevärviline beež, hall, valge, must ja läbipaistev ning samuti lai valik kirjusid kombinatsioone. Eritellimusel on saadaval muud värvid vastavalt teie soovile – see tähendab suurt valikut põranda-, terrassi- ja tööstuspindade lahendusi.

Soovi korral on võimalik lisada ka libisemisvastane viimistluskiht:
Enamik põranda- ja terrassipindade töötlemiseks soovitame kasutada vahendit NS-75 või NS-100, mis tagab piisava haarduvuse ning hõlpsalt puhastatava pinna. Kui soovite tõhusamat libisemiskindlat pinda, soovitame kasutada NS-50 või NS-20 vahendit.

Pealislaki värvid:

ASPART-X on saadaval järgmistes toonides: beež, hall, valge, must ja läbipaistev. Eritellimusel on saadaval muud värvid vastavalt teie soovile – see tähendab suurt valikut pinnakattelahendusi ja pealislaki kasutusvõimalusi. Lisateavet küsige lähimalt LINE-X spetsialistilt.

Soovi korral on võimalik lisada ka libisemisvastane viimistluskiht:
Enamik tavaliste pindade puhul soovitame kasutada vahendit NS-75 või NS-100, mis tagab piisava haarduvuse ning hõlpsalt puhastatava pinna. Kui soovite tõhusamat libisemiskindlat pinda, soovitame kasutada NS-50 või NS-20 vahendit.